ФОТОФАКТ. Священик з Верхніх Воріт на Воловеччині врятував лелеку, що не відлетів у теплі краї » Інститут еколого-релігійних студій

ФОТОФАКТ. Священик з Верхніх Воріт на Воловеччині врятував лелеку, що не відлетів у теплі краї 30-01-2017, 13:53

Тепер птахом опікуються школярі місцевої школи

ФОТОФАКТ. Священик з Верхніх Воріт на Воловеччині врятував лелеку, що не відлетів у теплі країДобру, практично різдвяну історію про врятованого від лютих морозів і голодної смерті бузька на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук повідомив, опублікувавши відповідні світлини, журналіст Ростислав Бегеш.

"Пам’ятаєте, що я писав пост про чорногуза, який залишився зимувати на Верховині? От і ледь не замерз бідолаха. Січневі морози та сковані кригою місцеві потоки залишили б його без засобів для існування. Пташина ногами примерзала у тутешній річці Славака. Та сталося диво: бузька помітив місцевий священик. Настоятель греко-католицької громади отець Петро спочатку дома його відігрів, турбувався про нього як міг. Навіть звертався до місцевих ветеринарів, та останні розводили тільки руками, бо здебільшого мають навики стосовно лікування лише свійської худоби. Довелось консультуватися стосовно порятунку пташини зі спеціалістами з обласного центру. Пернатий таки вижив. Нині він знаходиться у теплому підвальному приміщенні Верхньоворітської ЗОШ. Місцеві дітлахи не натішаться, що він почав їсти . До його добового раціону місцеві підприємці Катерина Німець та Віктор Фалайло люб’язно надають рибу. Також і школярі навперебій приносять смачненьке для лелеки. Навесні бузька планують відпустити на волю, адже, як потепліє, то у природі він почуватиметься значно комфортніше”, – написав Р.Бегеш.

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

 • Священик УГКЦ ознайомив протестантську ...
 • Папа Франциск: Розпочнімо дбати про наш с ...
 • Послання Святішого Отця Франциска з наго ...
 • Екологічна проповідь на Першу неділю Вел ...
 • Один в полі - воїн


 • #1 написав: riataEl (27 лютого 2017 17:16)
  ?? ???? ? ???? ?? ??????????. --- ?????? ??????????? ????, ?????? ??????????? ??????? ??? ??????? ?????????


  --------------------
  #2 написав: trichbidMn (27 лютого 2017 17:24)
  ???????, ????????? ?? ??????????. --- ??????? ????? ??????? ??????, ??????????? ????? ??? ?????????


  --------------------
  #3 написав: queblentied (27 лютого 2017 17:31)
  ???? ????? ?????? ?????????? --- ???????? ?????? ???? ????? ? ??????, ?????? ?????? ?????? ? ?? ???? ??????


  --------------------
  #4 написав: nimerMag (27 лютого 2017 17:38)
  ???? ?????, ????????? ?? ??????????. --- ?????????? ???????? ????, ??????? ???????? ???? ?????? ? ????? ?????????


  --------------------
  #5 написав: tudokes (27 лютого 2017 17:45)
  ???????. ? ? ? ???? ??????????. ????? ?????????? ?? ??? ????. ????? ??? ? PM. --- ?????????? ?????? ?????? ??????, ??????? ???????? ???????? ?? ?????? ?????? ? ????? ?????


  --------------------
  #6 написав: flotcaemed (27 лютого 2017 17:52)
  ????????, ??? ? ??????????, ?? ?? ????? ?? ?? ????????? ??????? ?????????. --- ???????????????? ????? ru, ???? ???????? ? ????? ?????????...


  --------------------
  #7 написав: withpteVal (27 лютого 2017 18:00)
  ?? ????? ?????? ?? ?? ?????. ? ??????. ???? ??? ????????. ?????? ??? ? PM, ??????????. --- ???????????? ?????? ???, ???????? ??????? ??????? ? ????? ????????? ????????


  --------------------
  #8 написав: afephsi (27 лютого 2017 18:07)
  ??? ??????????, ???? ??????? ??????. ?????? ?? ?????? ?????? ? ??????????? ??????. --- ???????? ???????? ??????????? ? ??????, ???????? ??????? ?????? ? ????? ?????? ??????


  --------------------
  Додавання коментаря