Робота в лісовому розсаднику Воловецького лісового господарства » Інститут еколого-релігійних студій

Робота в лісовому розсаднику Воловецького лісового господарства 25-09-2018, 15:18

 

 Для створення лісів потрібно вкласти клопітку працю лісівників, які з притаманною їм відповідальністю відносяться до цієї благородної справи. Для посадки лісу потрібно виростити стандартні,здорові сіянці. Перед тим слід зібрати насіння лісових порід і проростити його в лісових розсадниках. Потім дбайливо два – три роки доглядати і тільки тоді молоді деревця повертаються на лісокультурні площі, де з плином часу та при дбайливому господарюванні перетворюються в ліси.
У “Воловецькому ЛГ” доглядають лише за тимчасовими та індивідуальними розсадниками. Загальна площа доглядів тимчасових розсадників становить 1,412 га. Площа доглядів шкілок та плантацій новорічних ялинок становить 1,181 га. До асортименту основних видів лісоутворюючих порід у розсадниках відносять:бук лісовий, ялиця біла.Допоміжними є клени, ясен, дуб звичайний та ялина. На плантаціях новорічних ялинок вирощують ялицю білу та ялину звичайну.
Роботи по розсадниках уже завершені. У листопаді лісова охорона планує провести інвентаризацію розсадників для обліку посадкового матеріалу.

Джерело: офіційна сторінка Воловеького лісового господарства в Фейсуці: https://www.facebook.com/groups/366775880016215/

 

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Річний цикл лісокультурних робіт розпоч ...
  • На Закарпатті створять новий лісовий зак ...
  • Лісгоспи Закарпатської області вже друг ...
  • "Пластикова" Латориця у ландшафтному па ...
  • Сніги в Сахарі, тепло в Арктиці... що далі?


  • Додавання коментаря