Спільний проект «Біоенергія Карпат» Закарпатської області і Кошицького краю » Інститут еколого-релігійних студій

Спільний проект «Біоенергія Карпат» Закарпатської області і Кошицького краю 24-08-2012, 15:03

   

 Висока ціна на природний газ все частіше змушує замислюватися над впровадженням сучасних енергозберігаючих технологій та використанням відновлюваних джерел енергетики. У Карпатському регіоні вже роблять перші кроки до того, щоб замінити природний газ на альтернативні джерела енергії. Зокрема в рамках програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства та партнерства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013 Закарпатська область і Кошицький край реалізують спільний проект «Біоенергія Карпат".


    Різні зустрічі, тренінги та семінари виробників і споживачів відбулися як на Закарпатті, так і в Словаччині. Учасники обмінювалися досвідом та обговорювали перспективи. Напрацювання в цьому напрямку вже є в обох сторін.

 

Джерело інформації: http://ecosalinon.com/informaciya/karpaty/zakarpatskaya-oblast-i-koshickij-kraj-realizuyut-sovmestnyj-proekt-bioenergiya-karpat.html

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Спільний проект «Біоенергія Карпат» Зак ...
  • Спільний проект «Біоенергія Карпат» Зак ...
  • У найвіддаленішому закарпатському селі ...
  • Парламент підтримав стимулювання виробн ...
  • Екологи Волині агітують жителів викорис ...


  • #1 написав: Naveed (29 липня 2015 03:38)
    That's an apt answer to an inretesting question
    Додавання коментаря