На Берегівщині триває будівництво сміттєпереробного заводу » Інститут еколого-релігійних студій

На Берегівщині триває будівництво сміттєпереробного заводу 8-03-2017, 00:43На Берегівщині триває будівництво сміттєпереробного заводу На території Закарпаття обліковано 383 звалищ твердих побутових відходів, з них 143 – санкціоновані та лише 58 - паспортизовані. Такі цифри під час брифінгу озвучив директор департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА Сергій Рішко, повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

 Збір та вивезення сміття наразі налагоджено у 365 населених пунктах області. Цим займається понад чотири десятка спеціалізованих підприємств. 

Нині триває будівництво сміттєпереробного заводу в селі Яноші, на Берегівщині. Подібний комплекс планують звести у Виноградівському районі. «Питання будівництва сміттєпереробних заводів регулярно піднімаються в області. Ці процеси часто ускладнюються під час громадського обговорення супротивом місцевих мешканців, які виступають різко проти зведення поблизу населених пунктів таких комплексів», - зазначив С. Рішко.

Посадовець також звернув увагу на адміністративну відповідальність, що загрожує за пошкодження першоцвітів, занесених до Червоної книги України. За його словами, порушення середовища зростання, а також їх знищення тягне за собою накладення штрафу. Зокрема, на громадян від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів (340 - 510 грн.) з конфіскацією незаконно добутого. Придбання, збут чи розповсюдження таких рослин карається накладенням штрафу від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (510-1700 грн.). Ці дії на територіях природно-заповідного фонду караються штрафом від ста до двохсот п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700-3655 грн.).

Ще одна екологічна проблема, яка набуває актуальності навесні – спалювання сухої рослинності. «Згідно з законом, відповідальність за самовільне випалювання рослинності карається накладенням штрафу від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів, на посадових осіб — від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. А ці дії, скоєні на території об’єктів природно-заповідного фонду штрафуються від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, та від сімдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів на посадових осіб», - повідомив Сергій Рішко.

 

Ще один подібний комплекс планують побудувати і у Виноградівському районі. Якщо домовляться з місцевими мешканцями.

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Напередодні Нового року синевирці посил ...
  • Сміттєвий безлад може призвести до еколо ...
  • Закарпатцям пояснили, в що обходиться са ...
  • Екуменічні богословські диспути заради ...
  • 11 січня святкують всесвітній День запові ...


  • #1 написав: LorenzoFuh (31 березня 2017 12:00)
    ???? ? ??? ???? ?????????? ? ?? ??????? ??? ???????? ??????? ----- http://baza-x.ru/services/obkleyka-tsvetnoy-vinilovoy-plenkoy/
    Додавання коментаря