Інформаційне повідомлення » Інститут еколого-релігійних студій

Інформаційне повідомлення 26-10-2018, 22:24

Сьогодні в реколекційному центрі в с.Синяк Закарпатської області триває науково-практична конференція в рамках проекту “Альянс релігійних та громадських організацій на захист клімату Східної Європи” організована Міжрелігійним та громадським природоохоронним форумом Східної Європи, (IRCEF, Україна) та Союзом захисту природи та біорізноманіття (NABU, Німеччина) за підтримки Міністерства Закордонних справ Німеччини.

Поставлено за мету реальну взаємодію НУО та Церкви як впливових та самостійних кластерів громадянського суспільства де Церкви можуть залучатись до суспільно значимої мети, а громадські організації отримати доступ до спілкування з християнськими церквами та представниками інших релігій  на основі спільних цінностей – захисту Природи / Відповідальності за Творіння.

Важливим є те що така діяльність планується одночасно до здійснення в країнах Східного Партнерства Європейського Союзу зусиллями організацій членів-ІRCEF – України, Вірменії, Грузії, Молдові, Білорусі ...

 

Конференція присвячена створенню комітету з захисту клімату який в структурі IRCEF буде розробляти та реалізовувати різномасштабні проекті пов’язані зі змінами клімату на всьому пострадянському просторі – від створення велопарковок та інформаційно просвітницьких парковок до зеленої
сертифікації територільних громад та парафій та поширенню енернозберігаючих практик.

Експерти, вчені, активісти, представники УГКЦ, РКЦУ, УПЦ, ДУМУ - з семи країн презентували свої проекти що будуть складовими програми діяльності Комітету на наступний рік, і почали свою реалізацію за підтримки національних та міжнародних організацій. Всі вони, розпочаті як пілотний проект екологічно-релігійного та громадського діалогу і прикладної співпраці стануть частиною Програми Європейського Союзу – що ініціюється зараз NABU та ІRCEF в Брюсселі як частина комплексних зусиль сталого розвитку та консолідації всього Східного Партнерства.

Секретаріат ІRCEF

 

*ПРЕС-РЕЛІЗ КОНФЕРЕНЦІЇ та діяльності проекту, Ффотоматеріали буде наданий 29 жовтня 2018 року

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • В Синяку на Мукачівщині пройшла триденна ...
  • МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС  «Відповідальність ...
  • Програма міжнародної конференції «Грома ...
  • Німецько-польсько-український екологічн ...
  • Проблеми охорони природи Закарпаття – н ...


  • Додавання коментаря