СВЯТЕ ПИСЬМО З РОЗВАЖАННЯМ НА 20 БЕРЕЗНЯ » Інститут еколого-релігійних студій

СВЯТЕ ПИСЬМО З РОЗВАЖАННЯМ НА 20 БЕРЕЗНЯ 20-03-2017, 10:44

Бог створив рай і поселив у ньому нас. Так, за тисячоліття існування людина добряче понищила землю, і велика частка різних природніх катаклізмів, більшого чи меншого масштабу, відбувається саме з нашої вини: ми не вміємо цим даром добре користуватися, або не хочемо вміти. Ми все надіємося, що десь там, у близькому майбутньому, людство оптимізує свою життєдіяльність. Але тут і зараз мало що змінюємо. Робимо відверті дурниці, знищуючи те, що відновити не вдасться навіть нашим внукам…

Ми добряче загрузли у несправедливості. Вправний брехун, диявол, вміє знаходити аргументи, щоб люди, чинячи найтяжчі гріхи, вважали, що роблять благо: для себе чи навіть для людства. І тільки Бог зуміє допомогти нам відкрити очі на те, до чого ми «докотилися».

Чому так важко просто покаятися: перед Богом, перед людьми? Чому так важко просто почати відновлювати втрачений рай, а не поширювати натомість на землі справжнє пекло?

Джерело інформації: http://dyvensvit.org/bible-daily/2017-03-20/1007184  

Боже, поможи нам помудрішати і цінувати все те і всіх тих, що є Твоїм творінням. А насамперед – людей, які є поруч.

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Піст – час повернення до первозданної га ...
  • «Зелені пасовиська» - вийшла з друку книг ...
  • Папа: люди сьогодні нищать світ не гірше ...
  • Екологічна проповідь на Першу неділю Вел ...
  • Екологічна проповідь на Першу неділю Вел ...


  • Додавання коментаря