Папа Франциск про необхідність захисту водних ресурсів і лісів » Інститут еколого-релігійних студій

Папа Франциск про необхідність захисту водних ресурсів і лісів 24-03-2017, 00:11

Захищати водні ресурси і ліси закликав Папа, вітаючи 22 березня 2017 р учасників конференції "Watershed", організованої Папською радою з культури і аргентинською філією Римського клубу - міжнародної організації вчених, політиків і бізнесменів, що займається вивченням глобальних проблем світу, в тому числі пов'язаних з шкідливим впливом на навколишнє середовище,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан. Папа нагадав, що сьогодні відзначається Всесвітній день водних ресурсів, оголошений 25 років тому Організацією Об'єднаних Націй, а вчора був Міжнародний день лісів. Франциск підкреслив важливість римської зустрічі, яка є наступним етапом спільної ініціативи різних установ у підвищенні обізнаності про необхідність захисту води, як скарбу, що належить кожній людині, пам'ятаючи також про її культурне і релігійне значення. Він висловив особливу підтримку ініціативам в галузі освіти через програми для дітей і молоді. "Спасибі за все, що ви робите, і нехай благословить вас Бог!", - Сказав Папа.


http://kyrios.org.ua/ecology/ecological-news/27161-papa-frantsisk-pro-neobkhidnist-zakhistu-vodnikh-resursiv-i-lisiv.html

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • У Ватикані говорили про зміни клімату та ...
  • Папа Франциск підтримує соціально-відпо ...
  • Папа закликав піклуватися про створіння
  • Папа Франциск висловив вдячність та визн ...
  • Папа Франциск: ядерна зброя створює фаль ...


  • Додавання коментаря