Екуменічні богословські диспути заради спасіння планети » Інститут еколого-релігійних студій

Екуменічні богословські диспути заради спасіння планети 7-09-2012, 12:29

        5-го вересня 2012 року, при монастирі в Бозе (північна Італія), розпочалась ХХ Міжнародна екуменічна конференція з православної духовності, яка триватиме до 8-го вересня.

На конференцію, організовану екуменічною чернечою спільнотою в Бозе, у співпраці з Православними Церквами, прибули учасники з різних куточків світу. Цьогорічна конференція проходить під гаслом «Людина – охоронець створіння»...

       Вселенський патріарх, звертаючись у своєму посланні до учасників конференції, наголосив на її унікальності такими словами: «Ваша конференція розглядає різні аспекти захисту Божого створіння: від біблійного до літургічного, від патристичного до монашого, від богословського до етичного, рівно ж як і від есхатологічного до сучасного». Папа Венедикт ХVI побажав, щоб час спільних і братніх роздумів сприяв кращому взаємному знайомству і свідченню віри між представниками християнських конфесій, які беруть участь у конференції. Святіший Отець також висловив надію, що ця зустріч в Бозе зміцнить і наповнить новою силою спільну діяльність християн у справі захисту навколишнього середовища.

 

Джерелоі інформації: http://www.ecoburougcc.org.ua/

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Сніги в Сахарі, тепло в Арктиці... що далі?
  • «Охоронці створіння» зустрінуться з Пап ...
  • Відеоматеріали
  • «Пасха – свято цілого створіння Божого» ...
  • Розв’язка екологічних проблем – у серці ...


  • #1 написав: Girlie (28 липня 2015 20:23)
    Thanks for strnaitg the ball rolling with this insight.
    Додавання коментаря