Понад 8 тисяч швейцарців просять Порошенка зберегти ліси Карпат » Інститут еколого-релігійних студій

Понад 8 тисяч швейцарців просять Порошенка зберегти ліси Карпат 18-11-2018, 18:37

Понад 8 тисяч швейцарців просять Порошенка вберегти ліси КарпатПредставники організації «Free Svydovets, Bruno Manser Fonds, Forum civique européen» та Європейського кооперативу «Longo Maї» звернулись до українського посольство у Швейцарії (м. Берн) та передали українському послу Артему Рибченку офіційне звернення про захист Карпатських лісів.

 

Звернення, яке підписали 8258 швейцарців, закликає Президента України забезпечити сталий розвиток управління лісами та охорону особливо важливих територій від вирубок лісів.

 

Як йдеться на офіційній сторінці в Facebook ініціативної групи «Free Svydovets», гірський хребет Свидовець розташований на південному заході України в верхів’ї річки Чорна Тиса. У середині цієї тендітної екосистеми планується будівництво мегакурорту.

 

Місцевий екологічний рух «Free Svydovets»  прагне протистояти цьому гігантському проекту та зобов’язався захистити Свидовецький масив.

 

 

Понад 8 тисяч швейцарців просять Порошенка вберегти ліси Карпат

Українського посла вразила прихильність швейцарського населення до збереження Карпатських лісів і він пообіцяв передати петицію до відповідних органів влади України. Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2018/11/15/ponad_8_tysyach_shveytsartsiv_prosyat_poroshenka_zberegty_lisy_karpat_1448769

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • У Харкові почнуть будувати «безпечну» яд ...
  • Cонячна енергетика у Німеччині звітує пр ...
  • Екологи Волині агітують жителів викорис ...
  • Червона книга України поповнилася ще одн ...
  • Відеоматеріали


  • Додавання коментаря