Семінар між Міністеством екології та природних ресурсів та церквами України по підготовці Програми співпраці Мінекології та церков України » Інститут еколого-релігійних студій

Семінар між Міністеством екології та природних ресурсів та церквами України по підготовці Програми співпраці Мінекології та церков України 15-09-2012, 02:17

14 вересня 2012 року В Ужгороді відбувся семінар, приурочений до Всесвітнього Екологічного Дня Бога-Творця.

Організували його Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області спільно з ГО «Інститут еколого-релігійних досліджень». Мета семінару: підготувати і обговорити проект програми співпраці між міністерством екології та природних ресурсів і церквами та релігійними організаціями в напрямку збереження навколишнього середовища.

До семінару були запрошені і взяли в ньому участь: начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області Андрій Погорелов, який урочисто відкрив захід, директор інститута "Інститут еколого-релігійних студій" Олександр Бокотей, Мукачівський єпископ Мілан Шашік, протоієрей Мукачівської православної єпархії Дмитрій Сидор, делегат від комісії з екології і мігрантів конференції єпископів Римсько-Католицької Церкви України о. Янош Молнар та інші представники релігійних конфесій.

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Семінар по підготовці "Програми співпра ...
  • До уваги громадськості!
  • В Ужгороді відбувся Круглий стіл на тему ...
  • Семінар по Відповідальності за створінн ...
  • Семінар-зустріч зі священиками Велико-Бе ...


  • Додавання коментаря