Папа проголосив екологічну святу Вчителем Церкви » Інститут еколого-релігійних студій

Папа проголосив екологічну святу Вчителем Церкви 9-10-2012, 11:24

 

 

      Папа Венедикт XVI проголосив Учителем Церкви св. Гільдегарду з Бінгену, життя та діяльність якої були пронизані любов’ю до Божого створіння – природи. Урочисте проголошення відбулось в неділю, 7 жовтня під час молитви Ангел Господній.

      Під час Божественної Літургії у неділю, Папа назвав нового вчителя Церкви «променистою постаттю у динамічному процесі нової євангелізації». Згідно із Святішим Отцем, Церква існує для того щоб євангелізувати і святі – це «правдиві протагоністи євангелізації».

     Понтифік підкреслив, що св. Гільдегарда зробила цінний внесок для розвитку Церкви у XII столітті, вміла добре відчитувати знаки часу, а її життя, в особливий спосіб, «визначалося любов’ю до  Божого створіння».

      Основний твір святої Гільдегарди Scivias («Знання доріг») – розкриває вчення віри і подає образ світу і людини закорінений у образі Бога. Другий твір Liber Vitae Meritorum («Книга заслуг життя») можна описати як візійну етику в якій описано 35 чеснот та протилежних їм вад. Третя книга - Liber Divinorum Operum відображає бачення св. Гільдегарди, щодо світу та людини. Вона описує порядок Божого створіння у відповідності до середньовічного світобачення про «мікро-макрокосмос», як щось що пов’язує між собою тіло та душу, світ та Церкву, природу та благодать і вимагає відповідальності людини. Серед найбільш важливих робіт св. Гільдегарди слід виокремити також написану близько 1150-1160 років «Книгу про внутрішню сутність різних природних створінь» (Liber subtilitatum diversarum naturarum creaturarum).

 

Джерело: http://ecoburougcc.org.ua/

 

 

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Сніги в Сахарі, тепло в Арктиці... що далі?
  • Нова євангелізація для спасіння світу
  • «Охоронці створіння» зустрінуться з Пап ...
  • Екуменічні богословські диспути заради ...
  • «Свідчення віри і любов до Бога вимагає в ...


  • Додавання коментаря