Квест “Пернаті друзі” » Інститут еколого-релігійних студій

Квест “Пернаті друзі” 11-04-2017, 10:15

1 квітня відзначають Міжнародний день птахів.  В цей день 1906 року була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів. Основна її мета  — привернення уваги людства на проблеми збереження пернатих.  Ця дата була вибрана не випадково, так як в цей час  вони масово повертаються  з вирію. З поверненням  птахів  приходить і весна. Птахи завжди поруч із нами, уявити собі життя без них просто неможливо. Бережливе ставлення до них потрібно виховувати змалку. Саме з цією метою в Закарпатському обласному краєзнавчому музеї ім. Т. Легоцького  наукові співробітники разом із педагогами Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру щорічно організовують науково-освітні заходи для юннатів. 
     Цього року День птахів у музеї відзначали 7 квітня на свято Благовіщення Пресвятої Богородиці. Згідно народних вірувань, саме в цей день Бог благословляє землю і все живе в ній. Про повір’я, пов’язані з птахами на Благовіщення розповіла діткам Руслана Джахман. Привітали школярів також Олександр Геревич (директор Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді та Михайло Делеган (тимчасово виконуючий обов’язки заступника директора з наукової роботи Закарпатського обласного краєзнавчого музею ім. Т. Легоцького). Свої орнітологічні знання юннати проявили під час квесту  “Пернаті друзі.” Виконуючи цікаві завдання,   вони  демонстрували кмітливість, логіку та спритність. На прикладі музейних експонатів,  разом із старшим науковим співробітником Оленою Бучмей, учні вгадували птахів, які можуть жити в парку Ужгородського замку. У експозиції “Природа Закарпаття” вони мали швидко дати відповіді на питання вікторини,  а також розмальовували пташечок. В бібліотеці Закарпатського обласного краєзнавчого музею дітки шукали правильні назви до птахів, які були зображені на малюнках, а на замковому подвір’ї   вчилися розпізнавати птахів по співу.  В кінці квесту найактивніші та  найкращі знавці птахів отримали символічні нагороди.

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Розповідь з презентацією "Птахи Закарпа ...
  • Сніги в Сахарі, тепло в Арктиці... що далі?
  • Освітньо-виховний захід з нагоди відзнач ...
  • Всесвітній день захисту тварин або прост ...
  • Лекція-розповідь "Птахи Закарпаття, які ...


  • Додавання коментаря