"Знай, люби, оберігай" новий навчально-методичний посібник Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти » Інститут еколого-релігійних студій

"Знай, люби, оберігай" новий навчально-методичний посібник Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти 31-10-2012, 23:24

 

Саме під такою назвою виданий навчально-методичний, пізнавально-розвивальний посібник з екологічного виховання дитини дошкільного віку. Автори-упорядники посібника О. О. Тимофеєва, Н. С. Майор, В. І. Борисенко, зосередивши свою увагу на сучасній дитині, всебічно і всеціло змоделювали екологічно-духовне підґрунтя, на якому повинне зростати наше майбутнє.

Основна мета, яку ставили перед собою автори-упорядники в ході реалізації ідеї посібника з екологічного виховання для дошкільнят - пізнавально-розвивальний, виховний вплив на формування екологічної свідомості дітей згідно сучасної парадигми національної освіти.

Але особливістю посібника є те, що він містить також розділ "Формування у дошкільників відповідальності за природу в процесі духовного виховання". Хоча елементи духовності наявні і в інших розділах книги.


Рецензія до книги: 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Зустріч-презентація книги-посібника «Кр ...
  • Відгук на методичний посібник "Криштале ...
  • Cемінар: "Християнська етика: досвід, про ...
  • Колоквіум по співпраці ІЕРС та ЗІППО
  • Лекція для студентів туристів


  • Додавання коментаря