Велостоянки - як християнський крок для збереження клімату » Інститут еколого-релігійних студій

Велостоянки - як християнський крок для збереження клімату 24-12-2018, 20:25

    

 

В рамках проекту «Альянс релігійних і громадських організацій за захисту клімату Східної Європи», який реалізується за підтримки Міністерства Іноземнихсправ Німеччини біля римо-католицького храму св. Юрія та біля реформатського храму встановлені якісні велосипедні стоянки.

Велосипеди є важливою альтернативою автомобілям у містах. Це екологічний транспорт ,який водночас є корисним для здоровя людини.

    Він не потребує палива, а тому і не сприяє отруєнню атмосфери газовими викидами (зокрема, парникових газів) і не спричиняє цим поглиблення змін клімату.

    Для зручного використання велосипедів у містах просто необхідна велика кількість велостоянок. Символічно, що велостоянки поставлені біля християнських храмів, адже церква має показувати приклад в справі Відповідальності за створіння, і, зокрема, у справі збереження клімату, а також і благоустрою міста. Дуже добрим закликом може стати відвідання храму для участі в Святій Літургії замість авто на велосипедах чи іншому кліматично-дружному транспорті.

 

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Сніги в Сахарі, тепло в Арктиці... що далі?
  • ЦЕРКОВНО-ЕКОЛОГІЧНИЙ КАЛЕНДАР РИМСЬКО-К ...
  • Надземні мости для тварин
  • Відеоматеріали
  • Науково-методичний семінар: ХРИСТИЯНСЬК ...


  • Додавання коментаря