Урочисте вручення нагород Всеукраїнського конкурсу «Відповідальність за створіння 2012» » Інститут еколого-релігійних студій

Урочисте вручення нагород Всеукраїнського конкурсу «Відповідальність за створіння 2012» 15-11-2012, 19:08

 

    У середу, 14 листопада, в конференційному залі Івано-Франківської духовної семінарії відбулося урочисте вручення нагород переможцям Всеукраїнського конкурсу «Відповідальність за створіння 2012», який проводило Бюро УГКЦ з питань екології  з нагоди свята Дня Бога Творця.

     Захід розпочався молитвою, після якої до переможців конкурсу, конкурсної комісії та присутніх гостей звернувся керівник Бюро УГКЦ з питань екології д-р Володимир Шеремета, котрий, перш за все, пригадав мету конкурсу, який проводиться для того, щоб сприяти плеканню та поширенню свідомості відповідальності кожної людини за створений Богом світ. Очільник Екобюро подякував усім конкурсантам, та привітав переможців, зазначивши, що цьогорічних лауреатів було визначити нелегко, так як всі роботи несли глибоке бачення щодо проблематики відповідальності за створіння. Д-р Шеремета подякував також членам журі, які справилися із цією нелегкою задачею і визначили переможців. Особливо порадів керівник Бюро з питань екології тому, що збільшується географія конкурсантів, адже серед переможців є представники сходу і півдня.

 

Джерело інформації: http://ecoburougcc.org.ua

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

 • Відбулась святкова академія з нагоди від ...
 • Прес-анонс: «Венедикт XVI відкриває секрет ...
 • Конкурс: «Відповідальність за створіння ...
 • УВАГА! Екологічний фотоконкурс «Різдвян ...
 • Єпархіальні екореференти УГКЦ готуються ...


 • #1 написав: Rubens (28 липня 2015 04:22)
  You really found a way to make this whole prsceos easier.
  #2 написав: Delise (28 липня 2015 15:56)
  Reading this makes my denoisics easier than taking candy from a baby.
  #3 написав: Vianca (19 грудня 2015 21:41)
  home car insurance quotes online teen auto quote right auto insurance errands here since people car insurance record then bodily injury cheap car insurance cheap liability use cheap car insurance quotes property time NJ car insurance buy
  Додавання коментаря