На Конференції ООН з питань клімату узгодили заходи щодо реалізації Паризької угоди » Інститут еколого-релігійних студій

На Конференції ООН з питань клімату узгодили заходи щодо реалізації Паризької угоди 4-01-2019, 22:59

Учасники 24-ї Всесвітньої конференції ООН з питань захисту клімату (COP24) прийняли пакет заходів для реалізації Паризької кліматичної угоди.

Про це заявив голова COP24, заступник міністра навколишнього середовища Польщі Міхал Куртика, пише DW.

Серед іншого, представники близько 200 країн домовилися про прозорі правила визначення та норми концентрації вуглекислого газу в атмосфері, щоб можна було синхронізувати діяльність держав з боротьби зі зміною клімату.

Особливо запеклі дискусії викликала методика розрахунків при торгівлі квотами на шкідливі викиди, через що завершення саміту, намічене на 14 грудня, перенесли на більш пізній термін.

Мета угоди по клімату, укладеної в Парижі в 2015 році, - утримати глобальне потепління від підвищення середньої глобальної температури на 2 градуси Цельсія, а за можливості зупинити його на рівні 1,5 градуса.

Відповідно до опублікованої в жовтні поточного року Спецдоповіді Міжурядової групи експертів зі зміни клімату (IPCC), потепління на 1,5 градуса і вище може призвести до довгострокових і незворотних змін і загибелі деяких екосистем.

Якщо рівень викидів CO? не зміниться, то до 2030 року клімат Землі може стати майже таким же жарким і сухим, яким він був 3 млн років тому, йдеться в дослідженні, опублікованому 10 грудня в журналі Національної академії наук США (PNAS).

Це може привести до сильного підйому рівня світового океану і інших вражаючих змін.

Раніше, в 2017 році, президент США Дональд Трамп денонсував Паризьку угоду, заявивши, що має намір почати переговори про нову, більш вигідну кліматичну угоду.

Джерело інформації: https://www.pravda.com.ua/news/2018/12/16/7201374/

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Кліматичну катастрофу на планеті ще можн ...
  • Більшість країн не виконує Паризьку клім ...
  • Недооцінений вуглець
  • Голова ООН призначив посланців з питань ...
  • Кліматичний саміт у Парижі: активні приг ...


  • Додавання коментаря