Різдвяний піст – час для зустрічі з Творцем та Спасителем » Інститут еколого-релігійних студій

Різдвяний піст – час для зустрічі з Творцем та Спасителем 4-12-2012, 13:29

     2 грудня перед молитвою "Ангел Господній" Бенедикт ХVI нагадав присутнім на площі св. Петра в Римі віруючим, що сьогодні в Церкві розпочався новий літургійний рік і що він збігається з першою неділею Адвенту, який передує празнику Різдва Христового.

     "Дорогі брати і сестри. Сьогодні Церква починає новий літургійний рік, шлях, який ще збагачений Роком віри і 50-річчям відкриття II Ватиканського Собору. Першим етапом цього шляху є Адвент, в який у римському обряді входять чотири тижні, що передують Різдву, тобто таємниці Воплочення. Слово "адвент" означає "пришестя" або "присутність". У стародавньому світі воно вказувало на візит короля або імператора до якоїсь провінції: в християнській термінології воно відноситься до пришестя Бога, до Його присутності в світі; таємниця, яка охоплює весь космос і історію, але має дві основні характеристики: перше і друге пришестя Ісуса Христа..."


 Читати повністю на сайті: ecoburougcc.org.ua/

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Нова євангелізація для спасіння світу
  • Екологічна проповідь на Першу неділю Вел ...
  • «Якщо ми будемо нищити створіння, то воно ...
  • Папа Франциск: «Різдво – час відновлення ...
  • Екологічна проповідь на Другу неділю Вел ...


  • Додавання коментаря