Збірник робіт учасників Східноєвропейського Конкурсу «Відповідальність за Сторіння і захист клімату у Східній Європі» » Інститут еколого-релігійних студій

Збірник робіт учасників Східноєвропейського Конкурсу «Відповідальність за Сторіння і захист клімату у Східній Європі» 26-01-2019, 19:50

Збірник праць видано в рамках проекту «Альянс релігійних і цивільних організацій із захисту клімату Східної Європи »
у співпраці з Союзом охорони природи Німеччини
та за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

У збірнику представлені кращі роботи учасників Міжнародного Конкурсу «Відповідальність за Творіння», проведеного в Україні, Грузії, Молдові та Білорусі з метою збереження і поширення свідомої християнської відповідальності за створений Богом світ. У творчих роботах учасники відобразили і передали своє ставлення до природи, а також особисту готовність сприяти збереженню клімату і життєдіяльності рідного краю.
Збірник призначений душпастирів, катехитів, вчителів християнської екологічної етики, екологів та всіх, хто з істинною християнською вірою бажає сприяти всебічній захист Творіння.

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС  «Відповідальність ...
  • Інформаційне повідомлення
  • ЦЕРКОВНО-ЕКОЛОГІЧНИЙ КАЛЕНДАР РИМСЬКО-К ...
  • Велостоянки - як християнський крок для з ...
  • Анонс семінару: «Наукові основи, міжрелі ...


  • Додавання коментаря