Святий Престол бере участь в міжнародній екологічній дискусії » Інститут еколого-релігійних студій

Святий Престол бере участь в міжнародній екологічній дискусії 15-07-2017, 01:34

Святий Престол бере участь в міжнародній екологічній дискусіїДоступ до питної води, якість повітря, переробка відходів - центральні теми триденного Міжнародного конгресу "Laudato si 'і великі міста", який розпочався 13 липня 2017 року в бразильському Ріо-де-Жанейро. Форум відкрив кардинал Пітер Тарксон, префект ватиканської дикастерій по служінні інтегрального розвитку людини,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан.

 

Захід зібрав разом вчених, експертів і релігійних осіб з усього світу. Його головна мета - надати практичний характер змісту "екологічної" енцикліки Папи Франциска "Laudato si '" і посилити етичний аспект в пошуку вирішення проблеми кліматичних змін.

 

В рамках конгресу заплановано три круглі столи, в одному з яких візьмуть участь мери великих міст, щоб на конкретних прикладах проілюструвати можливі методи протистояння екологічним викликам. Друге спільне засідання буде присвячено потенціалу, яким володіють релігійні лідери в справі гуманізації населення мегаполісів. Третій круглий стіл зарезервований для обговорення спільно з ректорами провідних університетів світу можливих способів позитивного вкладу представників наукової сфери в рішення екологічного питання.

 

Очікується, що Папа Франциск направить спеціальне звернення до учасників форуму.

 

Організаторами Міжнародного конгресу "Laudato si 'і великі міста" виступив барселонський Фонд "Антоніо Гауді для великих міст" у співпраці з архиєпархією Ріо-де-Жанейро.

 

Джерело інформації: https://kyrios.org.ua/ecology/ecological-news/29385-sviatyi-prestol-bere-uchast-v-mizhnarodnii-ekolohichnii-dyskusii.html

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Екологія і етика: християнський погляд, - ...
  • Конференція ООН "Ріо +20" принесла позити ...
  • Екологічні проблеми обговорили у Ватика ...
  • Не можемо залишатися байдужими до забруд ...
  • Не можемо залишатися байдужими до забруд ...


  • Додавання коментаря