«Червона книга українських Карпат» визнана кращим науковим виданням року » Інститут еколого-релігійних студій

«Червона книга українських Карпат» визнана кращим науковим виданням року 25-12-2012, 16:49

     Цьогоріч у традиційному рейтингу кращих книжок закарпатських авторів «Книга на Миколая 2012» перше місце у номінації «Краще наукове видання» посіла «Червона книга українських Карпат».

 

     Видання вийшло накладом лише в 750 екземплярів.“Червона книга українських Карпат” − унікальна, оскільки в Україні на регіональному рівні таких книг іще не випускали. Тому, якщо спостерігатиметься попит, то гарне ілюстроване видання додрукують і реалізовуватимуть в книгарнях за ціною 250 гривень. Крім зображень і назв тварин (українською і латинською мовами), у книзі подаються відомості про охоронний статус, екологічні особливості, сучасний стан, рекомендовані заходи охорони, джерела інформації. Відомості про хребетних і безхребетних знаходяться в окремих розділах.

 

Джерело інформації: http://zelene.net/news/show/chervona-kniga-ukrainskih-karpat-viznana-krashhim-naukovim-vidannyam-roku.html

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

 • Червона книга України поповнилася ще одн ...
 • Книга Сігурда Бергмана: Дух, який робить ...
 • Книга кардинала Мюллера «Бідна для бідни ...
 • Напередодні Нового року синевирці посил ...
 • «Створіння Боже – книга, яка допомагає н ...


 • #1 написав: Dzafnhtix (18 липня 2017 13:38)
  google.com - #888888pppqoqwwwwz

  google.com - #777888iiinnnmmmzzzz

  google.com - #000999uuquuqyshshshx
  Додавання коментаря