AVE в Ужгороді: перші враження » Інститут еколого-релігійних студій

AVE в Ужгороді: перші враження 11-01-2013, 22:15

      Проблеми з вивозом побутових відходів з населених пунктів області, а особливо – з обласного центру, - з розряду вічних "дійних корів" журналістики. Більш того, спекуляції на "сміттєвій" тематиці завжди ставали мало не головним коником усіх виборчих кампаній в органи місцевої влади. В результаті мери Ужгорода мінялися-чергувалися, а сміття на вулицях – так і залишалося.
 
      Але з недавніх пір у жителів обласного центру нарешті за'явився промінь надії на благополучне врегулювання болючого питання. Вивезенням відходів, згідно з    договором з міськвиконкомом, зайнялася фірма "AVE-Ужгород" – дочірнє підприємство міжнародного австрійського концерну AVE. Офіційно – з 1 січня 2013 року. Але де-факто новенькі контейнери з символікою AVE-Ужгород з'явилися на вулицях днів на десять раніше.
 
Отже, підприємство працює вже півмісяця. Саме час підбити перші підсумки, засновані переважно на погляді пересічного городянина...
Джерело інформації: http:// zakarpattya.net.ua/

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Сніги в Сахарі, тепло в Арктиці... що далі?
  • Науково-методичний семінар: ХРИСТИЯНСЬК ...
  • Відеоматеріали
  • Проблеми охорони природи Закарпаття – н ...
  • Форум «Енергія Змін 2012»


  • #1 написав: Rashedul (28 липня 2015 14:34)
    Thanks for your thohugts. It's helped me a lot.
    Додавання коментаря