Екологія і етика: християнський погляд, - конференція у Відні » Інститут еколого-релігійних студій

Екологія і етика: християнський погляд, - конференція у Відні 11-01-2013, 22:21

 

      Голова Папської ради "Iustitia et Pax" кардинал Пітер Тарксан бере участь у міжнародній конференції з етики та екології. Католицький теологічний факультет Віденського університету став ініціатором проведення 10-11 січня в австрійській столиці форуму "Правосуддя в сучасному світі. Екологія - економіка - етика", - повідомляє університетський сайт.

      Не секрет, що стосунки між екологією та економікою є одним з гострих питань сучасності. І в цьому контексті організатори заходу винесли на його розгляд ось таке важливе питання: який вклад можуть внести у вирішення екологічних проблем теологія, етика і християнські Церкви?

Ця екуменічна конференція у Віденському університеті покликана з'ясувати роль і відповідальність християн у вирішенні нагальних питань щодо покращення екологічного стану планети. У ній беруть участь провідні фахівці з європейських країн і відомі християнські лідери.

В їх числі - митрополит Арсеній, представник Патріарха Варфоломія І; він виступить з доповіддю "Екологічні ініціативи Константинопольського Патріархату". Кардинал Пітер Тарксан пропонує свої роздуми на тему "Екологія, справедливість і мир. Всесвітня церковна перспектива".

Серед заявлених тем конференції також є: "Екологія та ідея створення", "Екологічна справедливість і екологія людини», «Екологічна стійкість і економічний успіх", "Сталий розвиток: утопія чи реальна можливість?", "Нові методи екологічної освіти за допомогою Церков по всьому світу".

 

 

 

Джерело інформації: http:// kyrios.org.ua/ (з посиланням на Радіо Ватикан).

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Сніги в Сахарі, тепло в Арктиці... що далі?
  • Екуменічні богословські диспути заради ...
  • Науково-методичний семінар: ХРИСТИЯНСЬК ...
  • Форуми, конференції та події звязані з Ві ...
  • Конференція ООН "Ріо +20" принесла позити ...


  • #1 написав: Meena (28 липня 2015 16:28)
    The answer of an extrpe. Good to hear from you.
    Додавання коментаря