Еко-активісти в Ужгороді з'ясовували, чи готові містяни сортувати сміття » Інститут еколого-релігійних студій

Еко-активісти в Ужгороді з'ясовували, чи готові містяни сортувати сміття 26-02-2019, 16:18

Еко-активісти в Ужгороді з'ясовували, чи готові містяни сортувати сміття (ФОТО)

      Чи готові ужгородці сортувати сміття – з’ясувати це спробували працівники ГО «Екосфера», провівши анонімне опитування мешканців міста, які живуть у багатоповерхівках та самостійно управляють своїм житловим фондом через ОСББ.

        Всього було опитано 250 осіб. На сьогодні 93 % опитаних мешканців Ужгорода переконані, що сортувати сміття потрібно. Однак сортують його лише 16 %, інші – ні. Сортують переважно скло, папір та пластик – відповідно до контейнерів, розставлених ТОВ «АВЕ-Ужгород» на сміттєвих майданчиках міста. При чому найбільше громадян сортують пластик (43 %), скло і папір сортують 28 % та 29 % опитаних. Лише 2 % опитаних відсортовують також органічні відходи – залишки їжі, відходи від очищення овочів, фруктів.

 

Джерело:  L;https://zakarpattya.net.ua/News/189914-Eko-aktyvisty-v-Uzhhorodi-ziasovuvaly-chy-hotovi-mistiany-sortuvaty-smittia-FOTO?fbclid=IwAR0MEipdZ1HIV51TDfDRCLv7SFXsn6ECiMX_a9iW1_jbEc0huEMC8qORJzI

 

 

 

 

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Сніги в Сахарі, тепло в Арктиці... що далі?
  • AVE в Ужгороді: перші враження
  • Відеоматеріали
  • Форум «Енергія Змін 2012»
  • Закарпатцям пояснили, в що обходиться са ...


  • Додавання коментаря