Формування відповідальності за природу – невід’ємна частина катехизації » Інститут еколого-релігійних студій

Формування відповідальності за природу – невід’ємна частина катехизації 7-03-2013, 22:28

      Керівник Бюро УГКЦ з питань екології д-р Володимир Шеремета взяв участь у засіданні Катехитичної комісії Києво-Галицького Верховного Архієпископства УГКЦ, яке відбулось 5 березня 2013 року в приміщенні філософсько-богословського факультету УКУ в м. Львові.

      Свою доповідь для Голів єпархіальних/екзархальних катехитичних комісій на тему «Формування відповідальності за природу – невід’ємна частина катехизації», проф. Шеремета поділив на три частини. В першій частині доповідач акцентував увагу на тому, що катехизаційний процес, який має за мету формувати автентичну віру і провадити до повноти сопричастя з Богом, суттєво визначається характером цілісності віри і життя у Христі. Жива віра в нашого Творця і Спасителя спонукає до відповідального ставлення до створеного світу. Рівно ж, християнська відповідальність за природне довкілля є безпосередньо пов’язана із дотриманням заповіді любові до Бога і ближнього, адже, егоїстично експлуатуючи Боже створіння, виснажуючи даровані Богом природні ресурси, руйнуючи землю, забруднюючи повітря та воду, ми завдаємо шкоду єдиному цілісному організму, яким є Боже створіння і частиною якого є і сама людина. Зрештою, вся шкода завдана природі повертається до людини, не тільки загрожуючи її матеріальному благополуччю, але також і здоров’ю та життю.

 

Джерело інформації: http://kyrios.org.ua/church/church-and-the-world/8488-prischeplennja-hristijanam-aktivnoyi-ekosvidomosti-nevidemna-chastina-katehizatsiyi-glava-ekobjuro-ugkts.html

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Урочисте вручення нагород Всеукраїнсько ...
  • Відбулась святкова академія з нагоди від ...
  • У Жовкві катехитам було представлено еко ...
  • Прес-анонс: «Венедикт XVI відкриває секрет ...
  • Священик УГКЦ ознайомив протестантську ...


  • Додавання коментаря