«Зелений» конклав » Інститут еколого-релігійних студій

«Зелений» конклав 13-03-2013, 15:24

    

 Хоч вже другий день увага цілого світу прикута до труби над Сикстинською капелою в очікуванні білого диму (fumata bianca), який свідчитиме про те, що Католицька Церква отримала наступника на Петровому престолі (Habemus Papam), не могли не попасти в поле зору ЗМІ та чисельних паломників незвичні еко-контейнери для збору сміття.

      Вчора, 12 березня 2013 року, в перший день конклаву, в Римі, неподалік Замку Ангела та біля Площі св. Петра, а саме в місцях, де відбувається найбільше скупчення бажаючих слідкувати за цією історичною подією, було розташовано 5 таких контейнерів. Деякі ЗМІ, завдяки цим зеленуватого кольору контейнерам, вже прозвали цей конклав «зеленим». Але «зеленими» їх слід називати не через колір, а через те, що зверху на них встановлені сонячні батареї для вироблення необхідної енергії, спрямованої на компостування відходів, які не підлягають переробці.

В загальному цих 5 екоконтейнерів здатні помістити 10 кубічних метрів відходів, які завдяки «зеленій енергії» компостуються.

      Було б гарно, якби ця еконовинка стала не лише зеленим символом теперішнього конклаву, але передусім «провісником» того, що наступний Папа Римський, будучи вірним свої двом попередникам, приділятиме достатньо уваги у своєму навчанні питанням відповідальності за природне довкілля.

 

Джерело інформації: http://ecoburougcc.org.ua/ekolohichni-novyny/858-zelenij-konklav

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Папа Франциск: «Різдво – час відновлення ...
  • Нова євангелізація для спасіння світу
  • Як втілити екологічне служіння в життя ц ...
  • «Пасха – свято цілого створіння Божого» ...
  • Папа: люди сьогодні нищать світ не гірше ...


  • Додавання коментаря