Тематичний християнсько-екологічний захід для дітей » Інститут еколого-релігійних студій

Тематичний християнсько-екологічний захід для дітей 9-03-2019, 23:47

Сьогодні для діток Парафії Святого Архистратига Михаїла Мукачівської греко-католицької єпархіївідбувся тематичний екологічно-християнський захід.
Метою заходу було продемонструвати можливості соціального виробництва, яке здійснюють люди з інвалідністю та екологічні його аспекти. А також розпочати підготовку до свята Великодня під час Великого посту, що наступає в східній християнській традиції. 
Дітки прослухали розповідь про походження писанки, про орнаменти, які зазвичай зображують на писанках, а також самі спробували свої сили у розписуванні писанки. Взяли участь у християнській вікторині “Бог і Його створіння”, грали в шахи. Захід розпочався з молитви і благословення. 

А ще всі любителі велосипедів відсьогодні матимуть змогу припаркувати свого двоколісного коня біля церкви. Велопарковка виготовлена людьми з обмеженими фізичними можливостями з організації “Паралельний світ” https://www.facebook.com/paralelnyjsvit/

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Екологічна Хресна Дорога на парохії Свят ...
  • ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ – ЧИСТЕ СУМЛІННЯ!!!
  • Християнська екологічна писанка та Вели ...
  • Церкви Європи з нагоди дня молитви за ств ...
  • Велостоянки - як християнський крок для з ...


  • Додавання коментаря