«Пасха – свято цілого створіння Божого» – Папа Франциск » Інститут еколого-релігійних студій

«Пасха – свято цілого створіння Божого» – Папа Франциск 1-04-2013, 12:22

      31 березня 2013, в день коли весь Католицький світ святкував Воскресіння Христове (за Григоріанським стилем), з Лоджії Благословень з Великоднім посланням «Urbi et Orbi» звернувся Вселенський Архієрей Папа Франциск.

Ділячись радісною звісткою про те, що «Христос Воскрес» з багатотисячним натовпом вірних, який зібрався на площі св. Петра, Святіший Отець, в особливий спосіб побажав, щоб ця Добра Новина «досягнула кожну домівку, кожну сім’ю, особливо там, де є найбільше страждань, лікарні, тюрми...». І ця новина в реальному часі, завдяки засобам масових комунікацій, справді блискавично облетіла весь світ.

       Звертаючись словами, що «Христос умер і воскрес один раз назавжди і за всіх», – Папа Франциск, з особливою увагою наголосив: «… але сила Воскресіння, цей перехід від рабства зла до свободи добра, повинно здійснюватися повсякчасно, в конкретній дійсності нашого існування, нашого щоденного життя». Святіший Отець дав зрозуміти, що кожен покликаний нести цю звістку про Воскресіння своїм життям, бо її брак спричиняється до того, що людська істота змушена переходити через різні пустелі і «насамперед, пустелею, яка є в ній, коли бракує любові до Бога та до ближнього, коли бракує усвідомлення того, що вона є охоронцем того всього, чим Творець нас обдарував і далі обдаровує».

 

Джерелоінформації: http://www.ie-rs.org/nashi_partnery/

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Папа Франциск: «Різдво – час відновлення ...
  • «Створіння Боже – книга, яка допомагає н ...
  • Папа: люди сьогодні нищать світ не гірше ...
  • Очікується оприлюднення першої в історі ...
  • Папа Франциск висловив вдячність та визн ...


  • Додавання коментаря