УжНУ проведе конференцію з екобезпеки спільно з науковцями України, Білорусі і Росії » Інститут еколого-релігійних студій

УжНУ проведе конференцію з екобезпеки спільно з науковцями України, Білорусі і Росії 6-04-2013, 17:24

    І Міжнародна науково-практична конференція «Екологобезпечний розвиток територій: проблеми та перспективи» відбудеться 18-21 квітня. Організаторами є Молодіжна громадська організація «Мальовничий край русичів», ДВНЗ «Ужгородський національний університет», ДВНЗ «Запорізький національний університет», Навчально-науковий інститут інформаційних технологій ЗакДУ, Міжнародний державний екологічний університет ім. А. Д. Сахарова (Республіка Білорусь), ДНУ Всеросійський науково-дослідний інститут мисливського господарства і звірівництва ім. Проф. Б. М. Житкова (Російська федерація). 

    Метою конференції є презентація теоретико-практичних результатів досліджень з найважливіших проблем екологобезпечного розвитку територій, у тому числі, з врахуванням їх туристично-рекреаційного потенціалу, а також їх обговорення та обмін досвідом, розробка наукових рекомендацій для господарюючих суб’єктів та органів державного управління з метою сприяння їх практичному впровадженню.

 

Джерело інформації: http://univ.uzhgorod.ua/news/read/1479

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Науковий семінар "Туристам про природу В ...
  • Анонс: науковий семінар "Туристам про пр ...
  • ПРОАКТИВНА ТОЛЕРАНТНІСТЬ ЯК ШЛЯХ ДО МИРУ
  • Колоквіум по співпраці ІЕРС та ЗІППО
  • Міжнародна конференція «Церква і суспіл ...


  • Додавання коментаря