Можливості для розвитку виробництва біопалива в Запорізькій області » Інститут еколого-релігійних студій

Можливості для розвитку виробництва біопалива в Запорізькій області 25-06-2013, 16:35

       Згідно з практикою Європейського Союзу для успішного розвитку біопаливної галузі на території необхідно виявити та мінімізувати можливі соціально-екологічні ризики. У зв’язку з цим проведено інвестопитування громадськості та експертів. З результатами дослідження учасників засідання ознайомив консультант Нідерландсько-українського проекту Олексій Стояновський. За його словами, реципієнти виявляли глибоку обізнаність у питаннях енергозбереження, а також висловлювали зацікавленість у розвитку та впровадженні виробництва біопалива на території регіону.

Керівник Нідерлансько-українського проекту в Україні Гєворг Габрієлян провів презентацію проекту та ознайомив присутніх з основними вимогами голландських ділових кіл до інвестування на території України, а відповідно і Запорізької області.

       У свою чергу директор Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури ОДА Євген Семечаєвський відзначив, що в області є напрацювання для впровадження виробництва біопалива. Так, зацікавленість цим напрямком висловлюють не тільки провідні науковці, але й студенти запорізьких університетів, які готують дипломи на теми впровадження біоенергетичних технологій. Також в області є можливість використання в якості твердого палива  деревини зі щорічних оздоровчих та формувальних рубок.

За підсумками обговорення представники голландської сторони отримали запрошення відвідати Запоріжжя з бізнес-місією у вересні.

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Сніги в Сахарі, тепло в Арктиці... що далі?
  • Велостоянки - як християнський крок для з ...
  • Лекція для студентів туристів
  • Науково-методичний семінар: ХРИСТИЯНСЬК ...
  • Надземні мости для тварин


  • Додавання коментаря