У Тернополі виявили забруднення озера нафтопродуктами » Інститут еколого-релігійних студій

У Тернополі виявили забруднення озера нафтопродуктами 11-04-2019, 21:21

Ð?елений ФондДжерелом забруднення, за даними перевіряючих, став автомобіль.

Як повідомили УНІАН в прес-службі міської ради, плями від дизпалива виявили на воді в районі пляжу «Циганка». Працівниками управління житлово-комунального господарства міської ради спільно з представниками Державної екологічної інспекції у Тернопільській області було здійснено оперативний виїзд на місце події. З’ясовано, що джерелом забруднення є автомобіль, який стояв на територіїя ОСББ «Білецька, 53. Інспектори Державної екологічної інспекції наразі встановлюють власника автомобіля, який, після з’ясування усіх деталей, буде притягнений до відповідальності. Окрім того, було обстежено територію Тернопільського гаражного кооперативу «Темп», де також виявлено потоки нафтопродуктів.

На даний час проводяться першочергові слідчі дії, спрямовані на встановлення фактичних обставин кримінального правопорушення та винних осіб з метою притягнення їх до кримінальної відповідальності та відшкодування заподіяних збитків. Триває досудове розслідування за ч. 2 ст. 197-1 КК України (самовільне зайняття земельної ділянки).

 

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Єпархіальні екореференти УГКЦ готуються ...
  • Понад 8 тисяч швейцарців просять Порошен ...
  • Прес-реліз ССЕЕ: «Церква має фундаментал ...
  • Міжнародна екологічна спільнота молитьс ...
  • Анонс семінару: «Наукові основи, міжрелі ...


  • Додавання коментаря