Формування цивілізації любові » Інститут еколого-релігійних студій

Формування цивілізації любові 12-08-2013, 17:10

 

Кардинал Шон О'Меллі з виступом на Конференції Лицарів Колумба

У вівторок кардинал Шон О'Меллі, архієпископ Бостона, виступив з основною доповіддю на 131-й щорічній конференції Лицарів Колумба (KofC), яка була проведена в місті Сан-Антоніо, штат Техас. Доповідь кардинала стосувалася «Нової Євангелізації в понтифікаті папи Франциска».

Кардинал О'Меллі розпочав доповідь з подяки KofC за їхню роботу у поширенні віри разом зі сприянням розвитку культури життя. Згадуючи проведення Всесвітнього Дня Молоді в Ріо, кардинал також подякував KofC за фінансову підтримку катехізації для англомовних паломників.

«Ми всі були вражені Месою на пляжі Копакабана, де молоді католики, кількість яких склала майже все населення Ірландії, зібралися навколо наступника Святого Петра, нашого нового Святішого Отця Папи Франціска, першого папи з Америки, чий дух співчуття і любові зачіпає серця людей в усьому світі", говорить кардинал О'Меллі.

Папа Франциск, продовжував кардинал, продовжує справу своїх попередників, кидаючи виклик всім, для того щоб продовжити Нову євангелізацію з новим завзяттям, особливо для тих, хто найбільше цього потребує. Кардинал згадував про свою роботу з іммігрантами у Вашингтоні, округ Колумбія, розповідаючи про труднощі, з якими стикалися Сальвадорські мігранти, відправляючи гроші своїм сім'ям.

"Іммігранти", сказав кардинал О'Меллі, "звертаються до Церкви, як до своєї духовної сім'ї, і ??зі свого боку принесли стільки радості і життєвої сили".

Виклики Нової Євангелізації

Говорячи про досвід у різних місіонерських місіях в світі, архієпископ Бостона сказав Лицарям Колумба, що найбільш важкі місії зустрічаються не в районах проживання корінного населення, але в країнах Західного світу, де процес секуляризації та дехристиянізації "набирає силу".

"Набагато складніше проповідувати Євангеліє в культурі, яка, здається, вакцинована проти Віри, в нашій власній країні, де так багато католиків відвернулось, задрімало або просто відійшло від Церкви", сказав кардинал.

"Папа Франциск закликає всіх нас бути місіонерами в наших власних громадах. У цьому новому тисячолітті, обслуговування, звичайно, вже не вистачає. Ми повинні бути командою місіонерів, переходячи від режиму обслуговування до режиму місіонера. Ми повинні запитати себе: «Що це означає жити в культурі невір'я, культурі, яка навіть не знає, яка не вірить, тому що як і раніше живе на залишки християнської цивілізації?"

Кардинал О'Меллі закликав присутніх продовжити сприяння католицького способу життя, передаючи важливість наступного виклику Папи Франциска поширювати повідомлення Церкви щодо любові та служіння тим, хто є найбільш уразливими групами у сучасному світі.

Кардинал також висловив заклопотаність, щодо того, що Святий Отець повинен більше говорити про проблему абортів. "Я думаю, що він говорить про любов і милосердя, для того щоб дати людям розуміння позиції Церкви щодо абортів", сказав кардинал О'Меллі. "Ми виступаємо проти абортів, не тому, що ми бридкі старомодні, а тому, що ми любимо людей. І це те, що ми повинні показати всьому світу".

У завершенні своєї промови архієпископ Бостона підкреслив важливість любові в християнській місії євангелізації. Приклад папи Франциска показує, що нинішня місія євангелізації не тільки політичною чи правовою проблем, але що більш важливо, це є питання гуманізації сучасної культури. Якщо це буде зроблено, "то світ буде безпечним для ще ненароджених і для літніх людей".

"Євангеліє життя це Євангеліє милосердя", сказав він. "Якщо ми збираємося зробити так, щоб нас почули у сучасному світі, то це так і буде тому що люди визнають справжність нашого життя і нашої прихильності до побудови цивілізації любові».

На веб-сторінці ЗЕНІТ:

Повний текст виступу кардинала О'Меллі за посиланням: http://www.zenit.org/en/articles/cardinal-sean-o-malley-s-keynote-address-at-knights-of-columbus-annual-convention

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Молодь – це носії Надії для всього створ ...
  • Конференція ООН "Ріо +20" принесла позити ...
  • Кардинал Турксон про право всіх людей на ...
  • Кардинал Турксон про ініціативи Папи щод ...
  • Екологія і етика: християнський погляд, - ...


  • Додавання коментаря