У Португалії відбувається Тиждень мігрантів » Інститут еколого-релігійних студій

У Португалії відбувається Тиждень мігрантів 14-08-2013, 17:35

Від 11 до 18 серпня у Португалії відбувається 41-ший Тиждень мігрантів та біженців, який присвячений проблемі мігрантів та політичних біженців. Португальська Католицька організація Opera cattolica (Католицьке діло) у справах мігрантів звертає увагу на те, що це також стосується особливої уваги щодо португальців, розсіяних у світі.

            З причини економічної кризи та росту безробіття еміграція португальців зросла до такого рівня, який не спостерігався протягом останніх двадцяти років. Метою нової хвилі еміграції є такі європейські країни як Франція, Люксембург та Швейцарія. Проте, також і такі колишні португальські колонії, як Бразилія та Ангола приваблюють португальців у пошуках праці. Зростає також рівень міграції сімей, зменшується населення країни, а окремі села та міста стають порожніми й багато сімей розділеними.

            У цьогорічний Тиждень мігрантів аналізуватиметься також проблема іноземців, які прибули в Португалію, щоб тут оселитись. З цієї нагоди Пасторальна комісія у справах мігрантів, яку очолює отець Жозе Гранжа, в січні цього року прийняла рішення про впровадження постійного спостереження за спільнотами іноземців в країні, зокрема, це стосується емігрантів з таких країн як Ангола, Кабо-Верде та Україна.

            З-поміж головних подій Тижня мігрантів є проща до Марійського відпустового центру в Фатімі, яка відбулася у понеділок 12 серпня. В урочистостях взяв участь архієпископ Люксембургу Жан-Клод Голлріш, де перебуває найбільш важлива громада емігрантів з Португалії. Проща присвячена усім, хто з причини важких економічних та соціальних обставин був змушений покинути свою рідну країну. Це також нагода для того, щоб ті, хто беруть участь у Тижні мігрантів творили справжню спільноту віри та надії.

 

            За словами Жорже Феррейра, архієпископа Браґи – президента єпископської Ради душпастирства мігрантів, «лише віра надає сенс та значення численним нестачам та стражданням».

 

Джерело інформації: http://www.catholic-media.org/ua/news/world/8421-tyzden-mograntiw-u-potrugalii-.html

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Виступ співробітників ІЕРС на щорічному ...
  • Туризм і вода: захист нашого спільного ма ...
  • Комісія з екології Конференції Римсько-К ...
  • Семінар-зустріч зі священиками Велико-Бе ...
  • Семінар по Відповідальності за створінн ...


  • Додавання коментаря