Милуватись створінням Божим, щоб його захищати » Інститут еколого-релігійних студій

Милуватись створінням Божим, щоб його захищати 23-08-2013, 13:14

       16 серпня 2013 року відбулась дружня робоча зустріч о. Володимира Містермана, заступника керівника Бюро УГКЦ з питань екології з о. Габріеле Скальманом, відповідальним за душпастирство створіння, італійської дієцезії Брешья. Зустріч відбулась в альпійській місцевості Трентіно (Північна Італія), біля найбільшого озера «Лаго ді Гарда». Священики не випадково обрали цю місцевість для обговорення різноманітних тем, адже саме в горах, серед прекрасної природи, яка є другою книгою одкровення Творця, отці з легкістю та в невимушеній обстановці могли поділитись досвідом праці двох Церков та різноманітними екологічними ініціативами.

 

       О. Габріеле, який понад десять років займається поширенням екологічного вчення Церкви в італійському суспільстві, розповів про різні ініціативи, які Церква в Італії здійснює протягом цілого року. Італійський священик поділився також досвідом співпраці між відповідальними різних єпархій, даючи деякі практичні поради щодо налагодження праці новоствореної «сітки» референтів з питань екології в Україні.

 

      О. Скальмана в особливий спосіб наголосив на тому, що: «коли Церква ініціює різні практичні проекти, вона повинна завжди пам’ятати, що ці проекти перш за все мають бути виявом живої християнської віри, а не керуватись виключно чистою економічною вигодою, замаскованою під «екобрендом»».

 

      О. Володимир розповів італійському колезі про працю, яку здійснює Бюро УГКЦ з питань екології. Заступник керівника Екобюро детально представив роботу за п’ять років існування цієї структури, розповідаючи про певні досягнення, труднощі та перспективи на майбутнє. О. д-р Володимир в особливий спосіб наголосив на тому, що перед його рідною УГКЦ стоїть великий виклик, а саме зуміти відчитати сучасні «знаки часу», яких не можна не помітити в українському суспільстві і відповідно на них відреагувати, щоб як Церква виконати свою місію і спричинитись до продовження задуму Творця – розбудови Царства Небесного в реальному часі. 

 

       Охоронці створіння двох країн переконані, що ця перша дружня зустріч є немовби першою цеглинкою для майбутньої екологічної співпраці між УГКЦ та Католицькою Церквою в Італії.

 

       Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

 

Джерело інформації http://ecoburougcc.org.ua/ekolohichni-novyny/1145-miluvatis-stvorinnjam-bozhim-schob-jogo-zahischati

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Представнику УГКЦ розповіли про «Нові ст ...
  • Відбулась чергова робоча зустріч праців ...
  • Єпархіальні екореференти УГКЦ готуються ...
  • Священик УГКЦ ознайомив протестантську ...
  • Бюро УГКЦ з питань екології готується до ...


  • #1 написав: Iwona (29 липня 2015 01:54)
    Thanks guys, I just about lost it lonkiog for this.
    Додавання коментаря