Карпати потопають у смітті: як виглядає берег ріки Тиса (фотофакт) » Інститут еколого-релігійних студій

Карпати потопають у смітті: як виглядає берег ріки Тиса (фотофакт) 5-05-2019, 00:25

В мережі оприлюднили шокуючу світлину – на березі ріки Чорна Тиса у мальовничому Карпатському селі Кваси утворилося стихійне сміттєзвалище.

Маловідомі Карпати. Селище Кваси, на березі Чорної Тиси, – йдеться у коментарі до фото від Vyacheslav Yarovoy.

Довідково:

Кваси? — село в Україні, в Закарпатської області, Рахівського району. Розташоване обабіч річки Чорна Тиса на відстані 14 км від районного центру Рахова і за 26 км від Географічного центру Європи.

Згідно з історичними довідками та джерелами появу с. Квасів датують 1684 р. У XVIII ст. село належало до Королівської комори, було руським поселенням, населення якого здебільшого займалося лісорозробками. Назва села походить від слова «квасна (кисла) вода», так на Гуцульщині називають мінеральну воду. В селі і справді є мінеральні джерела, вода з яких належить до типу «Арзні» і «Єсентуки».

Джерело: https://pravda.if.ua/karpati-potopayut-u-smitti-yak-viglyada/?fbclid=IwAR0UoPGQjs2l2PJTnFSXkADOo1N3R9vZfsqqLLzM4QaakOmBbO3etY0snOg

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Сніги в Сахарі, тепло в Арктиці... що далі?
  • Відеоматеріали
  • Український етап конкурсу «Природа. Чело ...
  • Науково-методичний семінар: ХРИСТИЯНСЬК ...
  • AVE в Ужгороді: перші враження


  • Додавання коментаря