Як вилікувати Землю і самих себе » Інститут еколого-релігійних студій

Як вилікувати Землю і самих себе 11-09-2013, 16:44

 

         Що стало б з світом, якби ми, клацнувши пальцями, повністю перейшли на поновлювані джерела енергії за одну ніч? Як не дивно, в цьому випадку майже нічого не змінилося б ... Принаймні для біорізноманіття та екосистем .

 

      Звичайно, проблема зміни клімату була б вирішена, але Стьоб Фішер з Університету Монаша (Австралія) і його колеги з різних країн, з якими він розмовляв на цю тему, сходяться на тому, що людина все одно продовжить знищення екосистем Землі колишніми темпами.

 

     Справа в тому, що зміна клімату, як пише вчений на сайті The Conversation, – проблема, а не Проблема. Так, це проблема, яка вимагає надзвичайних заходів, щоб уникнути гіршого з переломних моментів в нашій екологічної історії. Але це не та Проблема, після рішення якої на планеті настане довгоочікуваний парадиз. Є багато інших аспектів взаємин між людиною і природою, які сильно шкодять біорізноманіттю.

 

Джерело інформації: http://ecoburougcc.org.ua/ekolohichni-novyny/1167-jak-vilikuvati-zemlju-i-samih-sebe

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Сніги в Сахарі, тепло в Арктиці... що далі?
  • Надземні мости для тварин
  • Велостоянки - як християнський крок для з ...
  • Науково-методичний семінар: ХРИСТИЯНСЬК ...
  • Відеоматеріали


  • Додавання коментаря