Божественна літургія в подяку Богу за Створіння » Інститут еколого-релігійних студій

Божественна літургія в подяку Богу за Створіння 16-09-2013, 23:13

     В неділю 15 вересня 2013 року у сквері біля дитячої лікарні  м. Ужгорода відбулась урочиста Божественна Літургія приурочена святу Дня Створіння, яке відмічаємо щороку 14 вересня за Юліанським календарем. Нагадаємо, що це свято Церква почала святкувати з 1989 року як свято Бога Творця і День молитви та відповідальності за наше природне довкілля і весь створений Богом світ. Символічним є те, що це свято співпадає з початком Нового Літургійного року, який також святкуємо 14 вересня. В цей день разом з братами у вірі по всьому світі молитовно виражаємо свою вдячність Богу за безцінні дари природи, висловлюємо щирий жаль за екологічні зловживання і просимо про порятунок та благополуччя всього створеного світу. Літургію очолив о. Петро Береш, ректор Богословської академії ім.Теодора Ромжі.  На Літургії були присутні члени комісії з екології МГКЄ…

     Також зауважмо, що Християнські Церкви присвячують особливу увагу питанню відповідальності за природу у «Часі для створіння», який триває від 1 (14 Юліанським Календарем) вересня – початку Нового церковного року до 4 (17) жовтня (св. Франциска з Асизу, покровителя екологів і створіння), проводячи різні молитовні, наукові та освітньо-виховні заходи, а також практичні акції екологічного спрямування.

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Анонс
  • В Ужгороді молитимуться за довкілля
  • Сніги в Сахарі, тепло в Арктиці... що далі?
  • Божественна Літургія до Дня Творця в Ужг ...
  • Божественна Літургія за збереження довк ...


  • Додавання коментаря