Прес-реліз ССЕЕ: «Церква має фундаментальну місію для збереження створіння» » Інститут еколого-релігійних студій

Прес-реліз ССЕЕ: «Церква має фундаментальну місію для збереження створіння» 23-09-2013, 15:52

     

Якщо нам не вдасться стати вихователями справжньої екології людини, ми не будемо проповідниками відповідальної екології природного довкілля. Екологія людини та екологія навколишнього середовища є тісно пов'язані. Природне довкілля – це дар, який потрібно з мудрістю захищати і доглядати, щоб передусім захистити людину від самознищення. Питання, пов'язані зі збереженням створіння, тісно пов'язані з цілісним розвитком людини – ця констатація стала результатом екологічної наради комісії "Любов у правді" Ради Єпископських Конференцій Європи (CCEE), яка відбулась 18 вересня у Люксембурзі, для відновлення системного дослідження питання сучасної екологічної місії Церкви.

     
      У нараді, яка відб
улася під керівництвом архієпископа Брюселю Андре Леонарда, голови підкомісії «Збереження створіння», комісії «Любов у правді» ССЕЕ, за участі Глави Католицької Церкви Люксембургу, архієпископа Жан-Клода Голлеріха, взяли участь експерти Єпископських Конференцій Європи, Святого Престолу та Європейської християнської екологічної мережі (ECEN), серед яких також проф. д-р Володимир Шеремета, керівник Бюро УГКЦ з питань екології. 

Цим заходом було відновлено попередній консультаційний процес у даній сфері для того, щоб посилити діяльність єпископів Європи для збереження створіння, відповідно до чисельних закликів Святішого Отця, який своїм вченням постійно закликає християн до відповідальності за створіння.

 

На конференції зробив доповідь також представник інституту еколого-релігійних студій Бокотей О. М.

Джерело інформації: http://ecoburougcc.org.ua/ekolohichni-novyny/1191-pres-reliz-ssee-tserkva-mae-fundamentalnu-misiju-dlja-zberezhennja-stvorinnja

 

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Відбулась чергова робоча зустріч праців ...
  • Велостоянки - як християнський крок для з ...
  • Урочисте вручення нагород Всеукраїнсько ...
  • Церкви Європи з нагоди дня молитви за ств ...
  • Відважитись на нові переміни


  • Додавання коментаря