Діти та підлітки Івано-Франківщини за «Життя без сміття» » Інститут еколого-релігійних студій

Діти та підлітки Івано-Франківщини за «Життя без сміття» 21-10-2013, 11:15

 

       15 жовтня 2013 року в Івано-Франківському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді пройшов освітньо-пізнавальний захід під назвою «Життя без сміття», організований даною освітньою установою.

Дійство розпочалось коротеньким виступом присутньої молоді, в часі якого молоді люди через пісню, виконання музичних творів та декламування віршів оспівували красу Богом створеного світу та важливість дбайливого до нього ставлення. Також учнівська молодь поділилась з присутніми педагогами та гостями результатами опитування, які були проведені в різних школах міста та області, метою яких було дізнатись про ставлення шкільної молоді до проблеми сміття та інших екологічних проблем. 

       На даний захід було запрошено о. Володимира Містермана, заступника керівника Бюро УГКЦ з питань екології. Працівник Екобюро у своїй короткій доповіді загострив увагу слухачів на тому, що сміття – це насправді не проблема, а наслідок іншої важливої та глибшої проблеми. Відсутність належного рівня культури та брак справжніх життєвих цінностей та пріоритетів спричиняються до того, що люди вже з молодого віку стають нечутливими та байдужими до свого природного довкілля, від стану якого залежить якість життя всіх людей...

 

Джерело інформації: http://ecoburougcc.org.ua/ekolohichni-novyny/1216-diti-ta-pidlitki-ivano-frankivschini-za-zhittja-bez-smittja

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • «Паломницькі місця мають стати оазами Ст ...
  • Представнику УГКЦ розповіли про «Нові ст ...
  • Відбулась чергова робоча зустріч праців ...
  • Бюро УГКЦ з питань екології відзначило 5- ...
  • Прес-анонс: «Венедикт XVI відкриває секрет ...


  • #1 написав: Pooja (28 липня 2015 17:12)
    More posts of this quaytil. Not the usual c***, please
    Додавання коментаря