Турист показав вражаючі масштаби вирубки лісів Закарпаття » Інститут еколого-релігійних студій

Турист показав вражаючі масштаби вирубки лісів Закарпаття 20-06-2019, 14:30

 За дві години спостережень відпочивальник зафіксував майже чотири десятки вантажівок, які вивозять спилені дерева зі схилів Карпат неподалік села Усть-Чорна на Закарпатті. Відео з вантажівками Вадим Дмитрук опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook. За його словами, він перебуває на Закарпатті на відпочинку і на власні очі пересвідчився у тому, як всупереч закону знищуються “легені України”. Вадим Дмитрук за дві години спостережень зафіксував 36 лісовозів та зміг знайти де саме знаходяться нелегальні лісопильні з усією необхідною для знищення дерев технікою. Координати ліспилок були прикріплені до публікації користувача. Всі 5 точок вирубки та обробки карпатських лісів знаходяться в межах 5-10 кілометрів довкола села Усть-Чорна. Публікацію Вадима Дмитрука поширило понад тисячу людей, деякі з них, які проживають на Закарпатті, виправдовують дії земляків відсутністю роботи або низьким рівнем достатку, який і штовхає українців на злочин.

Источник: https://informator.news/turyst-pokazav-vrazhaiuchi-masshtaby-vyrubky-lisiv-zakarpattia/?fbclid=IwAR1jTU6ORXsxoJmuk7TgKwK0TO1IcarFG-r1EoCY6WUBDNeWYCMBw4bknhk

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Турист показав вражаючі масштаби вирубк ...
  • "Лісову варту", Держекоінспекцію та журн ...
  • Понад 8 тисяч швейцарців просять Порошен ...
  • ЧЕРЕЗ НОВИЙ ЗАКОН ПРО ЗБЕРЕЖЕННЯ ЛІСІВ М ...
  • З повітря зняли величезні масштаби вируб ...


  • Додавання коментаря