Лісосади - вирішення питання голоду і бідності » Інститут еколого-релігійних студій

Лісосади - вирішення питання голоду і бідності 24-06-2019, 16:11

 

Лесосады - решение вопроса голода и бедности (Видео)

Омар Ндао, як і багато корінних жителів і фермери Сенегалу, знає зі свого гіркого досвіду, що сучасний, прийнятий в Сенегалі спосіб господарювання на землі веде їх до загибелі.

           Сенегальські фермери традиційно вирощували арахіс, сорго, просо і кукурудзу, використовуючи метод монокультурних посадок і підсічно-вогневого землеробства. Дерева ж було прийнято віддавати на корм худобі. І так бідні ґрунти перетворювалися в неживий пісок. Молодь їхала з країни, а голод став щоденною реальністю.

        Однак у 2003 році активні місцеві жителі і фермери, які усвідомили екологічну катастрофу, за підтримки організації «Trees for the Future» (Дерева в ім'я майбутнього), стали створювати продуктивні лесосади. Організація «Trees for the Future» займається вивченням кліматичних та природних особливостей, а також продовольчих та економічних потреб місцевих жителів, на підставі чого складає стійкий план розвитку тієї чи іншої території, привносячи на неї передові ефективні пермакультурним технології і навчаючи їм місцевих жителів. Центром всіх господарств є дерева, адже вони - основа життя.

       В результаті такого прориву не тільки продовольче забезпечення, але і всі сфери життя населення стали поліпшуватися. «Trees for the Future» на сьогоднішній день консультує і займається супроводом близько 3000 фермерів в Сенегалі. Лесосадовое господарство вирішує проблему голоду, опустелювання, а головне - люди залишаються на своїй землі, замість того, щоб ставати біженцями.

Джерело: http://ecology.md/page/lesosady-reshenie-voprosa-goloda-i-bednosti-video-1?fbclid=IwAR2IxRA50uSu4miYjYGo0apJJnbKeWAEOP2xb6GEjU-PQswR2QBIT8tjac8

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • 22 квітня – Міжнародний день Землі
  • Понтифік закликав поглиблювати екологіч ...
  • А ви знаєте, в Конституції якої країни за ...
  • Міжнародний День Землі
  • Як дерева розмовляють одне з одним. Лекці ...


  • Додавання коментаря