АКЦІЯ «ВРЯТУЙ БОРЖАВУ!» » Інститут еколого-релігійних студій

АКЦІЯ «ВРЯТУЙ БОРЖАВУ!» 5-07-2019, 01:34

У суботу 6 липня з 13:30 до 14:30 на вершині г. Гимба відбудеться акція за збереження Полонини Боржава у її природному стані.

Будівництво вітроелектростанції  на Боржаві несе загрозу унікальній природі  полонини, а також загрожує розвитку туризму і спорту у регіоні. Місцеві жителі, представники наукової, спортивної, туристичної спільнот Закарпаття та інших регіонів України збираються разом, щоб висловити свою незгоду з планами будівництва та закликати відповідальних осіб діяти на захист природи України і не допустити будівництво ВЕС на найдовшій і одній з найбільш мальовничих гірських полонин Українських Карпат.

Це – не політична акція і не піар будь-яких сил чи організацій. Тому організатори просять учасників не брати з собою символіку політичних партій чи організацій. 

Як дістатися місця події: піднятися крісельним витягом з с. Пилипець і 30-45 хв пішки на вершину г. Гимба (альтернатива – скористатися послугами місцевих перевізників – джипи, квадроцикли).

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • ІERS разом з ще 21 організацією закликали п ...
  • «Екологія і духовність» - в одному фестив ...
  • Біологічний факультет УжНУ просить Міні ...
  • Понад 8 тисяч швейцарців просять Порошен ...
  • В Ужгороді представлять «Чорну екокнигу ...


  • Додавання коментаря