Німеччина вводить заборону на гербіциди з гліфосатом » Інститут еколого-релігійних студій

Німеччина вводить заборону на гербіциди з гліфосатом 8-07-2019, 13:24

 

Німеччина вводить заборону на гербіциди з гліфосатом фото, ілюстрація

    Канцлер Німеччини втручається в аграрну та екологічну політику для того, щоб до вересня скласти план із виведення гербіцидів з гліфосатом з АПК. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-центр «Укрцукор».

Ангела Меркель наполягає на якнайшвидшому вирішенні спору з приводу використання гліфосату. До вересня федеральний уряд представить план по усуненню гербіцидів зі спірною речовиною з системи захисту рослин.

Меркель упевнена, що доля гліфосату в Німеччині вирішена. «Одного разу ми прийдемо до того, що не буде ніякого використання гліфосату», – сказала вона, згадавши в цьому зв'язку також обмежене схвалення діючої речовини на рівні ЄС до 2022 року.

     «У нас є стратегія поступової відмови, як то кажуть в європейських директивах», –  наголосила Меркель.

     Однак фермери не можуть припинити застосування препаратів з гліфосатом одномоментно. Меркель зазначила, що процес відмови треба організувати «розумним чином».

      Канцлер дала зрозуміти, що вона чинить тиск на своїх міністрів з питань сільського господарства та навколишнього середовища Юлію Клекнер і Свен Шульце, які раніше не могли домовитися про гліфосат. Меркель попросила міністерства розробити спільну стратегію дозволу засобів захисту рослин в Німеччині.

 


   Джерело: 
https://propozitsiya.com/ua/nimechchyna-vvodyt-zaboronu-na-gerbicydy-z-glifosatom?fbclid=IwAR2Eb4LKT_amAXZg1rDNo71sVkeBm-KSAdTv2Oy-qDZAWessQZaORz6JTZs

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Німеччина виробила 85% необхідної електри ...
  • Католицька та євангельска Церкви Німечч ...
  • Президент схвалив стратегію сталого роз ...
  • Християн закликали звернути увагу на змі ...
  • REACH – правовий інструмент захисту здоров ...


  • Додавання коментаря