Дивовижна церква побудована з живих дерев у Новій Зеландії » Інститут еколого-релігійних студій

Дивовижна церква побудована з живих дерев у Новій Зеландії 14-07-2019, 21:43

Дивовижна церква розташована на одному з островів Нової Зелендії на якому відбувалися зйомки «Володарів кілець-трилогія». Споруда церкви утворюється майже повністю з живих дерев з товстими листяним покриттям і створює для неї тінистий інтер’єр. Церква може вмістити сотні людей і була посаджена Баррі Коксом у 2011 році на його маєтку. 
Оригінальне натхнення до Кокса прийшло «як відступ від урбанізації». Протягом 4 років «церква росла» і коли про неї дізнались люди  він вирішив відкрити її і навколишні сади для громадських і приватних заходів. Дерево Церква в даний час розташовується біля трьох акрів садів, в тому числі і лабіринту ходьби, що був придуманий на стародавньому Єрихоні 460 років до нашої ери.

interior

Залізний каркас є основою церкви, а Кокс захотів щоб стіни і дах будівлі були природними, і абсолютно різними. Вільха була обрана для даху, так як вона є досить гнучкою, щоб вона виросла в залізній рамі, яку буде видалено, коли гілки стануть досить сильними, щоб підтримувати церкву самі.

treechurch_05
treechurch_07
treechurch_08
treechurch_02
treenchuch_09

Джерело інформації: http://www.newskraine.com.ua/divovizhna-tserkva-pobudovana-z-zhivih-d/?fbclid=IwAR0a7vL7xawmz-yL9vIyt0XCZRkRF05qQB0Vd3XOg6F8pTwYDoNoWLHFgyk

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • У Німеччині протестанти провели богослу ...
  • «Сучасна Церква» – Церква, яка не втрати ...
  • Яка ялинка найбільш екологічна?
  • Російська Православна Церква займеться ...
  • Милуватись створінням Божим, щоб його за ...


  • Додавання коментаря