На Закарпатті набирає обертів зелений туризм (ВІДЕО) » Інститут еколого-релігійних студій

На Закарпатті набирає обертів зелений туризм (ВІДЕО) 16-08-2019, 12:31


    Все більше обертів набирає зелений туризм – відпочинок від міста в сільській чи лісовій місцевості.

     Декілька садиб для такого відпочинку знаходяться і на території Воловецького району.

      Група місцевих підприємців власними силами розвиває зелений туризм як вид заробітку. Господар садиби для відпочинку Олександр, розповідає, що від людей відбою нема. В такому виді туризму багато своїх, особливих переваг . Оздоровчі прогулянки лісом, спокій та усамітненість. Наявні і більш відомі способи відпочинку – сауни, чани для купання, басейни і багато чого іншого. Все залежить від можливостей хазяїна садиби і бажання самих туристів. Туристи таким відпочинком також задоволені – є можливість побути в колі сім’ї і провести час з користю для себе.

     На жаль, якоїсь значної популяризації зеленого туризму досягти не вдається. Нема підтримки від влади. Та незважаючи на це, місцеві підприємці впевнені, що розвивати такий бізнес необхідно.

Поки що такий вид відпочинку не може задовільнити всіх потреб туристів. Попит великий, а пропозицій не вистачає. Та якщо держава почне розвивати і підтримувати місцевих підприємців, то зелений туризм перетвориться в природню скарбницю нашого краю.

Джерело: https://zak-insider.com/na-zakarpatti-nabiraye-obertiv-zelenij-turizm-video/?fbclid=IwAR3Oy4eVsTjPTJKTq9VqSzhCsN_xbsqPSAQhobPOqlehB65XXBHiPFPcLr0
  •  

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Туризм і вода: захист нашого спільного ма ...
  • Семінар щодо подання теми змін клімату у ...
  • Чи потрібен Карпатам ще один «Буковель»?
  • Фахівці розповіли про плюси та мінуси пр ...
  • Чи підем в далекі гори?


  • Додавання коментаря