Нові продукти та послуги для розвитку туризму НПП (+ відео) » Інститут еколого-релігійних студій

Нові продукти та послуги для розвитку туризму НПП (+ відео) 12-11-2019, 13:00

Розвиток туризму в національних парках: нові продукти та послуги, пропонуємо Вам розглянути 25 ідей для активізації діяльності та побудови ефективних моделей взаємодії між учасниками ринку.

Дана інформація буде корисною для тих, хто прагне розібратись в питанні розвиту туризму на території національних природних парків.

Що б частково вирішити задачі з розвитку туризму в НПП, пропоную реалізувати наступні проекти, ініціативи, в залежності від ресурсів, сезонності та готовності інфраструктури національних природних парків.

Звичайно, ми за цю коротку лекцію не зможемо охопити усі складові, які стосуються питання розвитку туризму на території НПП, чи вивчення кращих практик, але ми спробуємо сфокусувати увагу на головних аспектах.

Отже, що робити? Уважно слухайте лекцію, аналізуйте кожну частину презентації, ставте та  дайте собі відповіді на питання.

Зміст онлайн-лекції:

  • Яким чином здійснити розвиток туризму на території національних парків?
  • Ідеї для розвитку туризму НПП

Зверніть увагу, що дана послідовність ідей, задач може змінюватись та доповнюватись.

 

Вам також будудть цікаві наступні лекції по темі розвиток потецніалу території національних природних парків. Слідкуйте за оновленнями.

Розвиток туризму на території національних природних парків

Онлайн-лекція від «Турінформ Закарпаття» (лектор Олександр Коваль) створена в рамках проекту «Адаптація місцевих громад до розширення національних парків Закарпаття, спільними зусиллями Церков та НУО» у співпраці з Інститутом еколого-релігійних студій та Союзом охорони природи Німеччини та за підтримки МЗС Німеччини.

Джерело інформації: https://tourinform.org.ua/novi-produkty-ta-poslugu-dlya-rozvytku-turyzmu-npp/?fbclid=IwAR34dru-HPWU83XF4EQEcbto8tKpDKt-i7037AU2zQj91HjBZQAoOmv2U-I

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Розвиток туризму на території національ ...
  • В НПП «Синевир» відбулася робоча зустріч ...
  • Тренінг: Перспективи розвитку туризму та ...
  • Інформаційний захід з священниками Вели ...
  • Лекція для студентів туристів


  • Додавання коментаря