ООН визнала право біженців просити притулку через глобальне потепління » Інститут еколого-релігійних студій

ООН визнала право біженців просити притулку через глобальне потепління 22-01-2020, 11:59

ООН визнала право біженців просити притулку через глобальне потепління

Країни-члени ООН не можуть відмовляти біженцям у притулку, якщо їхнє життя виявилися під загрозою через кліматичні зміни.

 До такого висновку прийшов Комітет з прав людини ООН, вперше розглянувши скаргу біженця, в якій причиною клопотання про притулок значилися кліматичні зміни, передає Deutsche Welle. Йдеться про скаргу жителя острівної держави Кірібаті Іоанна Тейтіота. У 2015 році він з дружиною і дітьми подав клопотання про надання притулку в Новій Зеландії, але йому відмовили. В результаті він поскаржився в ООН, вказавши, що підвищення рівня океану робить острова Кірібаті непридатними для проживання. В ООН погодилися, ухваливши, що влада третіх країн не має права депортувати шукачів притулку, якщо ситуація, що виникла в силу кліматичних умов на їхній батьківщині, ставить під загрозу життя. Це рішення ООН відкриває широкі перспективи для мігрантів, адже країни тепер не зможуть депортувати людей, які стикаються з обставинами, викликаними змінами клімату.

 За даними ООН, близько 280 мільйонів осіб будуть змушені мігрувати через глобальне потепління на два градуси за Цельсієм.

 Раніше вчені зробили прогноз про те, що 2019 й рік може стати найспекотнішим в історії людства у зв’язку з кліматичними змінами, і виявилися праві. Всесвітній банк інвестує сотні мільярдів на боротьбу з глобальним потеплінням.

 Нагадаємо, у США розповіли, у скільки країні обійдеться боротьба із глобальним потеплінням. Вчені підрахували, у яку суму глобальне потепління обійдеться людству. Також було опубліковано перелік міст, які можуть зникнути з лиця землі через танення льодовиків.

 

Джерело: https://ua.news/ua/oon-pryznala-pravo-bezhentsev-prosyt-ubezhyshha-yz-za-globalnogo-poteplenyya/?fbclid=IwAR160aL4_pkJtIwT-_8fhFtFxEmCYRCIlFobG5mqbh9mLXi67_HXsdC-2RY

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Через природні катастрофи, викликані клі ...
  • Прогноз кліматичних біженців в Україну
  • Папа Римський закликає політиків активн ...
  • Вперше за 2000 років клімат почав змінюват ...
  • На Конференції ООН з питань клімату узго ...


  • #1 написав: www.cialis.com (18 лютого 2020 19:53)
    significantly file www.cialis.com roughly read strange familiar brand cialis 20mg best price significantly cookie www.cialis.com suddenly media
    Додавання коментаря