СОРОМ! Словацьке телебачення соромить Закарпаття через забруднення річки пластиком » Інститут еколого-релігійних студій

СОРОМ! Словацьке телебачення соромить Закарпаття через забруднення річки пластиком 7-02-2020, 15:41

                                                                       

Словацьке телебачення ТА3 показало телесюжет про те, як із Закарпаття в Словаччину по річці Уж припливає багато тисяч пластикових пляшок та іншого сміття. Словаки скаржаться на те, що подібне явище повторюється по кілька разів на рік. У словаків немає можливості прибирати це сміття.Телебачення також повідомляє, що свого часу Угорщина попросила Європейський союз надати фінансову допомогу у боротьбі з пластиковим брудом, який прибуває в Угорщину та Словаччину із Закарпаття по річкам, однак Євросоюз проігнорував це прохання. Час від часу Угорщина та Словаччина карають за це Україну екологічними штрафами. До речі, ці пляшки в річці не народжуються. Вони туди якось потрапляють. Це свідчить про низьку екологічну культуру закарпатців.                 

 Джерело: http://prozak.info/Suspil-stvo/SOROM!-Slovac-ke-telebachennya-soromit-Zakarpattya-cherez-zabrudnennya-richki-plastikom-VIIDEO?fbclid=IwAR3QWRndrp0NrXhVfoWILcuY2r743Fm8oQL2ob9-Qg0NwsCXvc_C2GnrVJU

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Угорці продовжують прибирати Тису від за ...
  • У багатьох гірських селах Закарпаття люд ...
  • Пересувних зоопарків та цирків в Ужгород ...
  • "Пластикова" Латориця у ландшафтному па ...
  • На околицях Ужгорода триває масова вируб ...


  • Додавання коментаря