Тереблянське Екологічне лихо!!! Шановна Громадо, відкрийте очі, адже все це повернеться вам бумерангом » Інститут еколого-релігійних студій

Тереблянське Екологічне лихо!!! Шановна Громадо, відкрийте очі, адже все це повернеться вам бумерангом 14-02-2020, 15:09

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 0-1-800x445.png
Шановне товариство за роки громадських та журналістських розслідувань наша громадська інституція ще не спостерігала такого масштабного екологічного лиха на Закарпатті. Вся Україна знає та переймається проблемою з утилізації твердих побутових відходів на території Львівської області та її наслідками. Але чомусь ніхто не піднімає на загальнодержавному рівні аналогчне питання  на території Закарпаття.На сполох з цього приводу б”є тільки Угорщина ,до якої течієї р.Тиса несе тонни закарпатського сміття,а Україна мовчки роками ,не вирішуючи проблеми відшкодовує збитки. Прагнення створити туристичний бізнес на території краю з таким відношенням людей до довкілля приречене на провал. В ході громадського моніторингу в рамках проекту “Запитай у влади” ми навідалися до с.Теребля Тячівського району Закарпатської області. Завчасно, до проведення нашого моніторингу на території Тереблянської сільської ради, ми звернулися до посадових осіб Тереблянської сільської ради із питанням про стан поводження із побутовими відходами. Нам відповіли ,що в них все під контролем. 
 Але,шановне товариство, масштаби псування та забруднення земель побутовими відходами в руслі ріки Теребля та вздовж с.Теребля,коли ми це побачили, нас просто шокували. По результатах журналістського розслідування ми звернулися із заявою до Державної екологічної інспекції,до правохоронних органів ,до органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо вжиття невідкладних заходів та притягнення винних до відповідальності. А ще хочемо звернутися до мешканців с.Теребля, що винні в такому сміттєвому колапсі не тільки місцева влада,а й безпосереньо люди ,які проживають в цьому населенному пункті. Все це обернеться для всіх нас наслідками, як для нашого життя ,здоров”я і  довкілля,так і для наступних поколінь. Щоб багато Вам не розповідати ,ми пропонуємо подивится фрагмети відеофіксації стану поводження із побутовими відходами в с.Теребля що на Тячівщині. Про результати розгляду наших звернень ми проінформуємо громадськість.

 

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Централізованим збиранням твердих побут ...
  • ЗАДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАХОДІВ ІЗ ОХОРОНИ НАВК ...
  • Україна без сміття: шість рецептів від ЄС
  • Сталий розвиток компаній. Шляхи розв’яз ...
  • У квітні на завершальний етап нормотворч ...


  • Додавання коментаря