Україна має охороняти потенційні смарагдові території! » Інститут еколого-релігійних студій

Україна має охороняти потенційні смарагдові території! 13-04-2020, 15:30

Нет описания фото.

У грудні минулого року відбулося засідання сторін Бернської конвенції. Тоді список смарагдових територій в Україні суттєво збільшився ?? bit.ly/2RAPK3B. Також було ухвалено чимало нових важливих документів. Кожен з них стає частиною національного законодавства держав, які приєднались до Конвенції. Україна є стороною Бернської конвенції, тож має дотримуватися всіх нововведень.
Інформуємо про найважливіші моменти, які тепер мають бути частиною життя нашої держави.

Наразі ми очікуємо ухвалення закону «Про території Смарагдової мережі» у Верховній Раді. Поки ж смарагдові території лишаються не до кінця захищеними в Україні.

Розуміючи це, Постійний комітет Конвенції у своїй Рекомендації № 157 (2011) від 6 грудня 2019 року про статус об’єктів-кандидатів до Смарагдової мережі та критерії для їхньої номінації рекомендує Договірним Сторонам вжити природоохоронних заходів, щоб зберегти ті екологічні характеристики об’єктів-кандидатів до Смарагдової мережі, які були на момент їхнього офіційного висунення.

??Тобто з моменту, коли Україна номінувала територію на присвоєння смарагдового статусу, вона має вжити заходів, щоб території не втратили природної цінності, задля якої її було вирішено охороняти.

Дякуємо за допомогу із перекладом текстів рекомендацій Artem Nedrya

Джерело: https://www.facebook.com/UkrainianNatureConservationGroup/photos/a.197830204238483/478950506126450/?type=3&theater

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • БУДІВНИЦТВО ВЕС НА БОРЖАВІ ПРИЗВЕДЕ ДО П ...
  • Постійний комітет Бернської конвенції в ...
  • Екологи: території "Смарагдової мережі" ...
  • Сьогодні - Всесвітній день водно-болотни ...
  • ГРОМАДА ПРОГОЛОСУВАЛА ПРОТИ РОЗМІЩЕННЯ ...


  • #1 написав: RobertNOX (23 квітня 2020 16:34)
    Додавання коментаря