Соціальна імунна система в умовах “Коронакризи” » Інститут еколого-релігійних студій

Соціальна імунна система в умовах “Коронакризи” 3-05-2020, 09:36

Маркус Фогт — Вікіпедія

Представляємо вашій увазі статтю одного з засновників нашого Інституту Еколого-Релігійних студій та нашого багаторічного партнера – професора Маркуса Фогта (Університет Людовіка Максиміліана, Мюнхен).

Порушувані ним проблеми напряму зачіпають етику співвідношення оперативних та стратегічних цілей в подоланні наслідків пандемії COVID-19 яка на сьогодні стала насправді спільною проблемою всього світу. І тим більше глобальні наслідки мусять враховувати глобальні виклики серед яких – і кліматичні виклики що стоять перед людством.

Публікуємо цю статтю з люб’язного дозволу пана проф.Фогта в рамках дискусії щодо наслідків і можливостей подолання коронакризи, що триває сьогодні і в нашому інституті. Проблеми фізичного здоров’я, його суспільного виміру і здоров’я планети – зумовлюють нерозривну цілісність розгляду екологічних і суспільних проблем. За будь-яких обставин, зусилля людства по подоланню наслідків COVID-19 – привід і приклад суспільної мобілізації для вирішення проблем довкілля в майбутньому.

ДОВІДКА

(ФОТО) проф. Маркус Фогт, завідувач кафедри християнської соціальної етики Мюнхенського університету імені Людовіка Максиміліана; член наукової платформи «Сталість 2030»; публікація на тему «Зміни: можливість або катастрофа?», Мюнхен, 2019 р. https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B0%D1%80%D0%BA%D1%83%D1%81_%D0%A4%D0%BE%D0%B3%D1%82

Оригінал публікації (нім.) тут:

Український переклад:

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • У Чорнобильському заповіднику розповіли ...
  • З конференції “Толерантність на кордона ...
  • Анонс семінару: «Наукові основи, міжрелі ...
  • Передача книг у Бібліотеки навчальних ус ...
  • Передача книг у Бібліотеки навчальних ус ...


  • Додавання коментаря